8 lis 2013

Wnętrza z ekranu: Dom Bree


Dzisiaj pokażę Wam najbardziej idealny dom w Fairview . Nie trudno chyba domyślić się kto w nim mieszka.  Jakie tajemnice kryje dom najbardziej idealnej pani domu z Wisteria Lane? Zobaczcie sami...

Dom Bree utrzymany jest w klasycznym stylu kolonialnym. Parter jest murowany a pierwsze piętro wykonane z niebieskich paneli.

Trochę wnętrz...oczywiście wyposażenie i wystrój stopniowo się zmieniały z kolejnymi seriami serialu.
 Początkowo sceny z tego domu kręcone były w domu Mary Alice. Dopiero później przeniesiono wnętrza Bree do studio. Ale to pokręcone...:)Dom Van De Kamp'ów jest najczęściej odwiedzanym budynkiem na Wisteria Lane. A to dlatego, że jest on jedynym domem, w którym znajduje się toaleta i bierząca woda.
 W domu opanowanej i pedantycznej Bree Van De Kamp dominują zimne odcienie Wickham Grey i Wythe Blue. Za kolorystykę odpowiada firma Benjamin Moore & Co.


Chcecie poznać tajemnicę pięknego ogródka Bree? Sekret tkwi w tym, że te wszystkie kwiaty są sztuczne!
Wygląd kuchni i salonu Bree zmieniał się kilkakrotnie. Który najbardziej przypadł Wam do gustu? Chcielibyście zamieszkać w tym domu? A może wolelibyście zamieszkać w domu obok i mieć za sąsiadkę Bree oraz jej przyjaciółki? Trochę się rozmarzyłam.... :) Miłego dnia!

1 komentarz:

  1. Uwielbiam zieloną wersję kuchni Bree :) i ta wysepka na środku..

    Kwiaty są sztuczne?! :p to już wiem czemu mój ogródek nigdy tak nie wyglądał ..

    OdpowiedzUsuń