7 mar 2014

POKÓJ W STYLU BLOGERKI


Oglądając różne blogi / videoblogi ciekawi mnie często, jak mieszkają ich autorki. Jak urządzone są ich pokoje i mieszkania. Dziewczyny chętnie dzielą się nie tylko poradami modowymi, kosmetycznymi, ale równie chętnie pokazują jak urządzają swoje mieszkania. I chociaż żaden pokój nie jest taki sam, a czasami również różne są zainteresowania tych dziewczyn to jednak wnętrza ich mieszkań mają ze sobą coś wspólnego.

Domyślacie się co to może być? :) Oczywiście białe meble! Nie wiem co takiego magicznego mają w sobie białe komody, szafy i stoliki, ale mnie również zaczarowały.
źródło: http://www.youtube.com/user/ThatsHeart

Pokój videoblogerki ThatsHeart jest bardzo dziewczęcy i przytulny. Białe mebelki, pastelowe barwy, dodatki w kolorze pudrowego różu dodają świeżości. Słodko i pięknie :) 
źródło: http://www.youtube.com/user/ThatsHeart
źródło: www.belindaselene.comPokój Belindy urządzony jest w bardzo podobnym stylu. Króluje biel, natomiast w dodatkach róż i połyskujące srebro. 
źródło: www.belindaselene.com


źródło: http://www.youtube.com/user/BeautyTakenIn


Kolejny pokój należy do Julii, która prowadzi videoblog pod nazwą BeautyTakenIn. Delikatny, pastelowy turkus ścian dodaje świeżości i świetnie współgra z bielą.
źródło: http://www.youtube.com/user/BeautyTakenIn

Na koniec moje zestawienie mebli i dodatków, dzięki którym za niewielkie pieniądze samemu można stworzyć pokój w podobnym stylu. Bardzo duży wybór niedrogich białych mebli ma oczywiście Ikea. Jeśli jednak mamy nieco mniejszy budżet to stare meble z powodzeniem możemy przemalować. Wystarczy puszka farby i dużo dobrych chęci :)

Kolorowych, niedrogich dodatków do naszego pokoju najlepiej szukać w takich sklepach jak Jysk, Nanu-Nana, Home&You, Pepco czy Ikea. Tam na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ja nigdy nie mogę przejść obojętnie koło tych sklepów :)


2 komentarze:

  1. zabieram się za oglądanie filmików :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja jeszcze zauważyłam to, że wiele z nich ma te same meble (bo z ikei), ale też dużo z nich ma meble "lustrzane" czyli takie co wyglądają jakby były lustrami

    OdpowiedzUsuń